1.5W DC9-11V 150mA 80-90LM/W White LED Light COB Lamp Bead Chip 5 Pcs
Specifications:
| Product Name | COB LED Lamp Beads |
| Rated Voltage | DC9-11V |
| Luminous Flux | 80-90LM/W |
| Color Temperature | 6500-7000K |
| Power | 1.5W |
| Current | 150mA |
| Light Color | White |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver Tone, Yel |
| Size | 26 x 16mm/ 1" x 0.6" (L*W) |
| Luminous Surface | 19 x 13mm/ 0.75" x 0.5"(L*W) |
| Weight | 9g |
| Package Content | 5 x COB LED Lamp Beads |
Description:
- Outdoor/ indoor lighting
- Car, boat, bike DIY.
,